Tell : +98(21)22630090-2         Fax : +98(21)22630092          Email Address : info@maharshaloodeh.com

 

       

Mahar Shaloodeh co. 
Geotechnical Consultant and Construction

 

  اجرای تونل و سازه های زیر زمینی

دلایل بی شماری از دیر باز انسان را به احداث ابنیه زیر زمینی وا داشته است. قدیمی ترین تونل شناخته شده در حدود 4000 سال پیش در بین النهرین به طول یک کیلومتر و مقطع 5/4 * 6/3 متر احداث شده است و قصر پادشاهی بابل را با گذاشتن از زیر رود فرات به مبعد اختصاصی مربوط می ساخته است

 
 
 

  تخریب و تقویت بتن 

تخریب و تقویت بتن

1- تخریب بتن مسلح با توجه به حجم پروژ ه های بتنی در دست اجرا و یا پروژه های از قبیل احداث شده و نیاز به تغییرات طرح ، بازسازی، برچیدن سازه های مذکور و .....روشهای متعددی در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند که آنها را میتوان به دو دسته تقسیم نمود :
1- روشهای مخرب : در این روشها ساختار بتن در معرض تخریب اساسی و شکست انتشار ترکهای عمیق قرار میگیرد،روشهای انفجاری و چکشهای تخریبی هیدرولیکی و پنوماتیک از این جمله میباشند .
2- روشهای غیر مخرب : این روشها که عمدتاً به صورت کنترل شده بخشهای مورد نظر را از مجموعه سازه بتنی حذف نموده و تاثیری در کاهش مقاومت و انتشار ترک دریافت بتن ایجاد نمی کنند .که از آن جمله میتوان به روشهای متعدد برش و یا تخریبهایی با فشار جت آب اشاره نمود .
شرکت مهار شالوده در روشهای غیر مخرب از امکانات مناسب و خوبی برخوردار است و تجربیات قابل قبولی در سطح پروژه های بزرگ داراست . 

 

Prima Pagina    |    Chi Siamo    |    Progetti    |    Tecnologie    |    Macchine    |    Autorizzazioni    |    Contatti

Copyright (c) 2014 - 2016 , All rights reserved. Powered and Design by : Parsys.ir